SEO – optimalizace pro vyhledávače

Chcete být ve fulltextových vyhledávačích Google, Seznam či Bing na předních místech, porazit konkurenci a zvýšit tím přirozenou návštěvnost vašeho webu? SEO neboli optimalizace pro vyhledávače se právě touto problematikou zabývá.

Optimalizace pro vyhledávače je nedílnou součástí každého úspěšného webu. Jejím cílem je zlepšení a udržení předních pozic ve vyhledávačích. Pokud vynecháte SEO optimalizaci, nebude se váš web umisťovat na předních pozicích ve vyhledávačích Seznam a Google na důležitá klíčová slova. Tímto však přicházíte o kvalitní zdroj organické návštěvnosti.

O co se jedná a jak to SEO vlastně funguje?

Optimalizace pro vyhledávače začíná nejprve na vašich webových stránkách. Správná struktura webu, rychlost načítání stránek, vnitřní prolinkování webu, názvy stránek, popisky, nadpisy, pojmenované obrázky a mnohé další – toto všechno spadá do kategorie tzv. on-page faktorů, které musíme korektně nastavit, aby byl váš web v očích vyhledávačů považován za kvalitní. Následně startuje dlouhodobá práce s off-page faktory, což jsou vnější elementy mimo vaší webovou stránku, které ji ve značné míře ovlivňují. Mezi tyto vnější faktory se řadí především linkbuilding (tvorba zpětných odkazů) a sociální signály (např. počet sdílení na sociálních sítích).

Při všech úkonech, které provádíme, vždy dbáme na efektivitu provedení a dodržujeme doporučení a zásady jednotlivých vyhledávačů.

SEO je běh na dlouhou trať a výsledky se pozvolna začnou projevovat během několika měsíců.

Co Vám můžeme v rámci SEO nabídnout?

  • SEO správa

    Nezávazně poptatKomplexní SEO správa se vám postará o úspěch ve vyhledávačích. Zajistíme správně zoptimalizovaný web, pravidelnou tvorbu zpětných odkazů a sociálních signálů.

  • SEO audit

    Nezávazně poptatV rámci SEO auditu získáte hloubkovou SEO analýzu vašeho webu, analýzu klíčových slov, analýzu odkazového profilu a analýzu konkurence.

 

 

 

Chcete se nás na něco zeptat? Neváhejte a napište nám.