Tvorba webových stránek s administrací

Chcete vlastnit profesionální a prosperující web? Díky našim službám se Váš sen promění v realitu! Od nás dostanete komplexní řešení šité na míru vašim potřebám.

Tvorbou webových stránek se v dnešní době zabývá řada firem. Jen některé však dokážou vytvořit opravdu kvalitní kód. My si zakládáme na precizně odvedené práci a čistém kódu, který je velmi dobře čitelný pro vyhledávače (Seznam, Google, aj.) a navíc za velice rozumnou cenu! Proto i Vám navrhneme optimalní řešení!

Tvorba webových stránek probíhá v několika po sobě jdoucích krocích:

 1. Marketingová analýza
 2. Grafický návrh
 3. Programování webu
 4. Tvorba obsahu
 5. Finální verze
 6. Spuštění webu
 7. Zaškolení

1. Marketingová analýza

Marketingová analýza neboli analýza potřeb klienta je odrazový můstek k docílení prvotřídního díla. Napomůže nám v následné tvorbě webu. Společně s Vámi vytvoříme strukturu webu, určíme cílovou skupinu a provedeme vhodný výběr klíčových slov. Podle toho se bude odvíjet i grafický návrh webu. V této fázi rovněž přichází na řadu předběžná cenová kalkulace.

2. Grafický návrh

Kvalitní webdesign je ten, který prodává! Neočekávejte od nás otřelé šablony. My Vám vytvoříme originální moderní design, jenž zaujme a dokáže prodat váš produkt.

3. Programování webu

Nyní přichází na řadu to nejdůležitější – programování webu. Celý průběh budete mít možnost sledovat na předem zaslané webové adrese, na kterou budete mít přístup pouze Vy.

4. Tvorba obsahu

V této části budeme plnit web obsahem, který nám dodáte. Tzn. textový obsah, obrázky, videa apod.  Rovněž můžete využít služeb našeho copywritera, který Vám poutavě, stylysticky i gramaticky korektně sepíše to, co budete potřebovat.

5. Finální verze

Finišujeme! Odladíme všechny mouchy a jsme připraveni na spuštění ostré verze!

6. Spuštění webu

Po schválení finální verze můžeme spustit web na ostré doméně a uskutečnit oslavný taneček na počest spuštění vašeho nového webu.

7. Zaškolení

Řekneme Vám jak celý systém budete ovládat. Krok za krokem Vás provedeme administrací. Ukážeme Vám nejdůležitější prvky pro snadnou editaci a chod vašeho webu. A na závěr Vám předložíme manuál toho nejpodstatnějšího!

Jaké nabízíme varianty?

 • MicroWeb

  Nezávazně poptatMicroWeb neboli mikrostránka je svým rozsahem menší web do deseti podstránek. Typickým příkladem může být podpůrná produktová stránka k vašemu e-shopu. Ceny za MicroWeb začínají již na 9.990 Kč.

 • ProfiWeb

  Nezávazně poptatZa ProfiWeb se považují webové stránky střední velikosti. Typickým příkladem může být webová prezentace malé nebo středně velké společnosti. Ceny za ProfiWeb začínají na 29.990 Kč.

 • IndividualWeb

  Nezávazně poptatV tomto případě se jedná o individuální web nebo internetový obchod, který je šitý na míru vašim potřebám a požadavkům. Ceny za IndividualWeb jsou individuální dle složitosti a funkcionalit webového řešení.

 

 

 

Co může být dalším krokem naší spolupráce?

 

Chcete se nás na něco zeptat? Neváhejte a napište nám.