Vedení PPC kampaní

Chcete se zviditelnit na internetu? Máte již fungující web, ale návštěvníci nepřicházejí? Zkuste PPC reklamu, díky které získáte cílenou návštěvnost na váš web.

Co je to PPC reklama?

PPC (Pay per click, v překladu „platba za klik“) je druh reklamy, kde platíte za každého přivedeného návštěvníka na vaše stránky. Cena za klik se odvíjí dle konkurence na danou klíčovou frázi. Tato reklama se zobrazuje například ve vyhledávačích Seznam, Google nebo na sociální síti Facebook.

Nejčastějšími příčinami, proč PPC kampaně nejsou efektivní, jsou nevhodně navržená struktura kampaní, špatně nastavené shody klíčových slov, nevhodně napsané reklamní inzeráty, špatně definované cíle nebo nevyužívání rozšíření reklam či práce s vylučováním nekonverzních klíčových frází. My se postaráme o to, aby tomu tak u vašich kampaní nebylo. Poutavě napsaný textový inzerát Vás odliší a ve finále bývá rozhodujícím faktorem, proč zákazník ve vyhledávači klikne na váš inzerát a nakoupí u Vás a ne u konkurence.

Na rozdíl od optimalizace pro vyhledávače je efekt PPC kampaní okamžitý.

V červeně vyznačených místech se může zobrazovat i Váš inzerát:

Seznam.czGoogle.czFacebook.cz

Co vám v rámci PPC reklamy můžeme nabídnout?

  •  Vedení PPC kampaní

    Nezávazně poptatV rámci této služby se postaráme o vaše PPC kampaně. V první řadě dojde k nastavení PPC kampaní, tj. vytvoření struktury kampaní, inzerátů a nastavení cen za proklik. Následně budeme v průběhu času optimalizovat kampaně tak, aby vám přinesli co nejvyšší zisk.

Chcete se nás na něco zeptat? Neváhejte a napište nám.